Invado

Drzwi wewnętrzne to jeden z podstawowych elementów wystroju wnętrza, który był, jest i będzie zawsze popularny. Zmieniające się trendy nie wpływają na funkcjonalność drzwi, a jedynie na ich wygląd, który przez ostatnie dekady stał się bardziej nowoczesny i bardziej kolorowy.


W INVADO od ponad 25 lat produkujemy drzwi. Nasze produkty goszczą w domach wielu Polaków i służą nieprzerwanie w otwieraniu marzeń. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W naszym portfolio dostępne są designerskie, klasyczne, nowoczesne skrzydła płaskie. Zapewniamy zarówno drzwi wewnętrzne okleinowane jak i fornirowane, łudząco przypominające drzwi wykonane z naturalnego drewna. W ofercie mamy eleganckie i wyjątkowe modele szklane ze szkłem hartowanym, 7 razy trwalszym niż tradycyjne szkło oraz drzwi techniczne, które sprawdzą się np. w domowej kotłowni. Oferujemy też nietypowe rozwiązania drzwiowe: skrzydła łamane (drzwi przy otwarciu składają się w pół) czy systemy przesuwne (system naścienny i chowany w ścianę). Nasi Klienci mogą wybierać modele o standardowych wymiarach lub podwójne, doskonale nadające się do oddzielenia większych pomieszczeń - na przykład kuchni i jadalni. Wśród naszych produktów są też ościeżnice – stałe i regulowane, które pozwalają stworzyć z drzwiami spójny system stolarki drzwiowej. Posiadamy także listwy przypodłogowe oraz klamki – wszystko po to, aby zapewnić naszym Klientom pełny wachlarz produktów związanych z drzwiami.
 
Jako producent drzwi wewnętrznych wiemy dbamy o najwyższą jakość naszych produktów. Dlatego w swojej produkcji wykorzystujemy najlepsze materiały i dbamy o każdy szczegół. Możemy także pochwalić się zoptymalizowaną technologią okleinowania, która polega na łączeniu okleiny poza krawędzią przylgi. Dzięki temu materiał się nie rozwarstwia. Ponadto nasze drzwi wewnętrzne jako jedyne na rynku mają zaokrąglone krawędzie, w pełni bezpieczne dla dłoni dzieci i dorosłych.

Drzwi INVADO to gwarancja najwyżej jakości, wieloletniego doświadczenia, wypracowanych metod pracy przy produkcji drzwi, a przy tym wyczucia stylów i zmieniających się trendów oraz pasji tworzenia produktów, który ma służyć latami i otwierać drzwi do marzeń – zarówno w mieszkaniach jak i w domach. Mamy nadzieję, że w naszej ofercie znajdziecie Państwo produkt, który spełni Wasze oczekiwania.

Sprzedaż, montaż i doradztwo

Przed zakupem oferujemy profesjonalny pomiar, a po dokonaniu zakupu zapewniamy montaż najwyższej jakości.
Nasza wykwalifikowana kadra pracowników oprócz miej obsługi przy zakupie oferowanych przez nas produktów służy także fachowym doradztwem w doborze okien, drzwi, bram, rolet itp. w zależności od Państwa potrzeb.

Salon Sienkiewicza

Salon Wrocławska