Schüco

Schüco jest jednym z czołowych dostawców wysokiej jakości systemów okien, drzwi i fasad z aluminium oraz tworzywa sztucznego. Produkty Schüco stosowane są w milionach egzemplarzy na całym świecie i spełniają najwyższe wymagania w zakresie wzornictwa, komfortu, bezpieczeństwa oraz efektywności energetycznej.


Schüco Grupa rozwija i sprzedaje systemy okien, drzwi, fasad, systemy przesuwne oraz systemy zapewniające bezpieczeństwo i ochronę przeciwsłoneczną. Oprócz tych innowacyjnych produktów przeznaczonych do budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego specjalista w zakresie powłok budynków oferuje także doradztwo i rozwiązania cyfrowe na każdym etapie procesu budowlanego – od pomysłu i wzornictwa aż po wykonawstwo i montaż. Portfolio produktów i usług uzupełnione o maszyny produkcyjne zapewnia pełen cykl 360° zrównoważonego rozwoju.

Zatrudniając ponad 5400 osób na całym świecie Schüco Grupa pracuje na obecną i przyszłą pozycją lidera w zakresie technologii i usług w swojej branży. Firma nieprzerwanie tworzy i testuje nowe produkty powiązane z powłokami budynku uwzględniając aktualne trendy rynkowe i obowiązujące normy. Schüco Grupa współpracuje na całym świecie z 12 000 producentami, projektantami oraz architektami. Firma działa aktywnie w ponad 80 krajach i w 2018 roku osiągnęła roczny obrót w wysokości 1,670 miliarda euro.

Sprzedaż, montaż i doradztwo

Przed zakupem oferujemy profesjonalny pomiar, a po dokonaniu zakupu zapewniamy montaż najwyższej jakości.
Nasza wykwalifikowana kadra pracowników oprócz miej obsługi przy zakupie oferowanych przez nas produktów służy także fachowym doradztwem w doborze okien, drzwi, bram, rolet itp. w zależności od Państwa potrzeb.

Salon Sienkiewicza

Salon Wrocławska