Wicona

W ciągu ostatnich kilku dekad marka WICONA stała się synonimem systemów profili aluminiowych spełniających najwyższe wymagania techniczne. Rygorystycznie przestrzegane wysokie standardy technologiczne, wysoka jakość produktu, a także kompleksowe usługi i doradztwo przyczyniają się do sukcesu marki.


WICONA została założona w 1948 roku, jako oddział firmy Wieland Werke w Ulm. Wszystkie działania w zakresie badań, rozwoju, marketingu, sprzedaży i usług, są koordynowane w centrali w Ulm. Nowe rozwiązania opracowuje i testuje centrum technologii WICONA.

Nowoczesne centrum logistyczne w Gerstungen gwarantuje terminowe dostawy do klientów całej gamy profili, akcesoriów, okuć, maszyn i urządzeń. Z Centrum sąsiaduje przez ścianę Lakiernia proszkowa do obróbki powierzchni lakierniczych profili WICONA.


WICONA – Od pomysłu do techniki

Tym mottem, wskazuje WICONA drogę do przyszłości. Dynamiczny rozwój systemu podkreśla jego pozycję, jako lidera systemów aluminiowych: oferującego najlepsze know-how, inteligentne produkty high-tech i doskonały serwis dla architektów i wykonawców ślusarki aluminiowej.


Przeobrażanie pomysłów w budynki.

W przyszłości, "Od pomysłu do techniki" będzie wszędzie tam, gdzie pojawi się nazwa marki WICONA.

WICONA odniosła znaczący sukces na rynku w ciągu ostatnich dziesięcioleci i jest obecnie jednym z najbardziej znanych marek w branży aluminiowych systemów budowlanych. Marka WICONA jest mocno zakorzeniona wśród wykonawców ślusarki aluminiowej i architektów, zarówno w Niemczech jak i za granicą i jest uważana niemal za synonim "Aluminium w architekturze".

Sprzedaż, montaż i doradztwo

Przed zakupem oferujemy profesjonalny pomiar, a po dokonaniu zakupu zapewniamy montaż najwyższej jakości.
Nasza wykwalifikowana kadra pracowników oprócz miej obsługi przy zakupie oferowanych przez nas produktów służy także fachowym doradztwem w doborze okien, drzwi, bram, rolet itp. w zależności od Państwa potrzeb.

Salon Sienkiewicza

Salon Wrocławska