CAL

Drzwi zewnętrzne drewniane


Marka Drzwi CAL oferuje drzwi drewniane wejściowe w ramach wielu kolekcji. Dostarczamy produkty spełniające najwyższe normy odnośnie jakości, trwałości, ciepła i bezpieczeństwa. Drzwi wyjściowe wykonywane są z najwyższej klasy drewna dębowego i sosnowego, które pozyskujemy wyłącznie z zasobów odnawialnych.

Ciepłe drzwi zewnętrzne CAL spełniają normy domów energooszczędnych, a kolekcja  Arktyczna także domów pasywnych. To jedne z najcieplejszych drzwi zewnętrznych na rynku o Ud=0,58 W/m2K Wszystkie nasze modele wyposażamy ponadto w podwójny lub potrójny obwiedniowy system uszczelek, który jeszcze bardziej podnosi ich termoizolacyjność.


Drzwi antywłamaniowe wejściowe


Kwestia bezpieczeństwa to nasz priorytet. Drewniane drzwi wejściowe oferujemy w klasie antywłamaniowości RC2 w standardzie. Kupując drzwi zewnętrzne CAL otrzymujecie wmontowany wręg francuski (wręg antytyważeniowy) oraz wielopunktowe zamki zapewniające doskonałą ochronę przed włamaniem.

Wszystkie drzwi wyjściowe z szybami wyposażamy w anywłamaniowy zestaw szklany w klasie P-4. W ramach kilku kolekcji znajdziecie także najlepsze rozwiązania na rynku – drzwi w rozmiarach nietypowych, Termiczna Osłona Podproża (TOP®), naświetla antywłamaniowe, automatyczne zamki, antaby czy drzwi zlicowe z ukrytą ościeżnicą i ukrytymi zawiasami.

Sprzedaż, montaż i doradztwo

Przed zakupem oferujemy profesjonalny pomiar, a po dokonaniu zakupu zapewniamy montaż najwyższej jakości.
Nasza wykwalifikowana kadra pracowników oprócz miej obsługi przy zakupie oferowanych przez nas produktów służy także fachowym doradztwem w doborze okien, drzwi, bram, rolet itp. w zależności od Państwa potrzeb.

Salon Sienkiewicza

Salon Wrocławska